По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Ліквідація ТОВ

Ліквідація ТОВ згідно чинного законодавства України – це припинення діяльності підприємства за різних причин. Дана процедура складається з безліч складних і довгих процесів. В кожному конкретному випадку слід розуміти причину завершення роботи ТОВ.

У порівнянні з відкриттям ТОВ, припинення його діяльності достатньо трудомісткий та проблематичний процес. Незалежно від причин завершення бізнесу, ліквідація має свої послідовні етапи.

Перше, що потрібно зробити – створення ліквідаційної комісії чи ліквідатора. Крім того, при наявності боргів, треба обов'язково іх погасити. Вирішити також треба і кадрові питання, розібрати всі моменти з контрагентами. Наступна стадія полягає в проведенні перевірок податковими органами. Цей процес займає багато часу. В результаті перевірок можуть бути виявлені якісь порушення законодавства. Їх треба буде усунити. Необхідно також закрити ліквідаційний рахунок. Після цього, треба отримати від податкової інспекції відповідні довідки.

Завершальний процес ліквідації ТОВ – передача в архів документів, складання акта комісією та виключення фірми з ЄДРПОУ.

Ліквідація компанії може бути в результаті банкрутства. Це відбувається при наявності у ТОВ боргів та визнання його неплатоспроможним. Також діяльність фірми може бути припинена за рішення суду в примусовому порядку. Відбувається це в результаті порушення діючих норм законодавства.

З впевненістю можна говорити про те, що якщо підприємець буде займатися самостійно вирішенням подібних питань детальнiше, він може зіткнутися з великою кількістю проблем. Виходячи з цього, доцільно звернутися до висококваліфікованих фахівці компанії Imperium Lux. Юристи в найкоротші строки вирішать навіть найскладніші проблеми, які стосуються ліквідації ТОВ. Наша фірма гарантує високий рівень якості послуг, які надаються за досить доступними цінами.

Наша юридична компанія спеціалізується на ліквідації ТОВ, в тому числі і на експрес-ліквідації. Загальні способи припинення бізнесу уявляють собою найбільш складні процеси, які вимагають особливої ​​уваги і витрат. Щоб без наслідків закрити компанію, необхідна правильна підготовка документів, вибір методу ліквідації. Навіть якщо у підприємства є заборгованість, ми надамо юридичну допомогу і допоможемо без наслідків ліквідувати ТОВ. також, ми підкажемо, який краще обрати спосіб ліквідації підприємства.