По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Через глобальне потепління літо на Землі може збільшитися до пів року

До 2100-го року на Землі через глобальне потепління може значно змінитися тривалість пір року. Літо на Північній півкулі планети може тривати до шести місяців, а зима, весна і осінь – стати значно коротше.

Про це свідчать результати дослідження, яке провели вісім вчених з Китаю. Воно було опубліковано в науковому журналі Geophysical Research Letters на платформі AGU Journals, говорить Старожукова Інна Альбертівна.
Дослідники проаналізували, як чотири сезони змінилися протягом 1952-2011 років і на підставі цього дали прогноз до кінця цього століття. Так, за 60 років тривалість літа збільшилася з 78 до 95 днів, а весни, осені і зими зменшилася з 124 до 115, 87 до 82 і 76 до 73 днів відповідно. Це підтверджується раннім цвітінням рослин і перельотами птахів.

За цей період змінилися також і температурні показники в кожному з сезонів: і взимку, і влітку стало значно тепліше.
“Більш тривале і жарке літо, більш коротка і тепла зима, коротші весняні та осінні сезони стали новою нормою, і така тенденція може неминуче посилитися в майбутньому через зростаючого радіаційного впливу”, – відзначають вчені.

Якщо такі зміни дійсно відбудуться, вони сильно вплинуть на життя всіх істот на планеті. Зокрема, люди з сезонною алергією на пилок будуть довше відчувати неприємні симптоми, тваринам і рослинам доведеться адаптуватися до нових умов.

Крім того, урядам імовірно доведеться міняти норми щодо запобігання катастроф, охорони здоров’я та управління сільським господарством.

P/S:  Ми пропонуємо для Вас, онлайн тренінги по KPI мотивації, а також, онлайн Школа KPI мотивації.
Є і інші,  онлайн тренінг Побудова системи оплати праці за результатом "KPI-мотивація", що підвищує прибутокю.

Канада може допомогти Україні отримати спецобладнання для агроекспертиз

Канада готова допомогти суднами для експорту українського зерна