По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Де знайти бізнес-ідеї в ритейлі

Бізнесмени, які вирішили займатися ретейлом, повинні розуміти: за існуючої конкуренції вони зможуть залучити покупців, лише якщо запропонують їм новий досвід. Описані бізнес-ідеї у торгівлі допоможуть майбутнім власникам магазинів зрозуміти, куди направити зусилля у розвитку сервісу.

Крім того, представлені бізнес-ідеї допомагають вибрати потрібну нішу для тих, хто хоче допомагати ретейлу у створенні якісних та сучасних сервісів. Невеликі магазинчики та великі мережі потребують допомоги бізнесменів, які займаються розробкою програмного забезпечення, маркетинговими послугами, впровадженням нових технологій.

Найбільш простим способом пошуку бізнес-ідей у торгівлі стане спостереження за роботою існуючих торгових підприємств, аналіз їх плюсів та мінусів та бажання зробити роботу галузі простішою та комфортнішою.

Рітейл на сонячних батареях
Сонячна енергія все ширше використовується в ритейлі та ресторанному бізнесі

Тренд — Роздрібні та ресторанні підприємства переходять у простори, що повністю працюють на сонячній енергії. Таким чином, компаніям вдається мінімізувати споживання шкідливої енергії та одночасно задовольнити потреби екоспоживача.

Інсайт - Багато споживачів, особливо представники покоління мілініалів та покоління Z, усвідомлюють стан навколишнього середовища, загрозу забруднення та зміни клімату. Вони постійно наголошують, як важливо приймати екологічно раціональні рішення та беруться виробити відповідальний підхід і у брендів. Таким чином, споживачі відчувають душевний спокій за турботу про навколишнє середовище і, як наслідок, обирають бренди, які відображають аналогічні цінності.

  - Магазини косметики, що використовують енергію сонця. SoulTree відкриває в Індії флагманський магазин, орієнтований на екологічну безпеку.
  - Ресторани на сонячних батареях. Ресторан McDonald's у Діснейленді - перший у своєму роді

Магазини у додатках
Бренди у Китаї співпрацюють з WeChat для створення споживчого досвіду у магазинах

Тренд — У Китаї зростає використання WeChat для створення в магазинах торгового досвіду за допомогою цифрових можливостей. Такі партнерства дозволяють забезпечити більш гладку взаємодію з брендами з огляду на популярність WeChat. Покупці взаємодіють із товарами без необхідності завантажувати додаткові додатки.

Інсайт — Експериментальний шопінг стають дедалі пріоритетнішими для рітейлерів, оскільки вони все краще розуміють, як мільйони та покоління Z роблять покупки. Ці демографічні групи з більшою ймовірністю залучатимуть бренди, які залучають їх до шопінгу за допомогою тих же цифрових звичок, які вони застосовують на постійній основі.

  - Рітейл у соцмережах. Burberry оголосила про створення інтегрованого у соцмережі роздрібного магазину у Китаї.
  - навігатори змішаної реальності. iGO використовують доповнену реальність та 5G для комерційного шопінгу.
  - Віртуальна примірка форми брів. Perfect Corp. та Benefit Cosmetics створили AR-програму, яка допомагає змоделювати брови.
  - всеканальна роздрібна торгівля в аеропортах. Платформа The Mall аеропорту Окленда підвищує продаж у постковидний період.

Нові горизонти у рітейлі
У віртуальному середовищі існує безліч можливостей для креативної презентації продукту

Тренд — Онлайн-середовище переходить межі естетичної уяви, дозволяючи існувати різним композиціям і ландшафтам, які без неї були б неможливими. Оскільки у зв'язку з COVID-19 роздрібні бренди переходять на повністю цифрову стратегію, багато з них використовують ці переваги.

Інсайт — Тяга до ескапізму досить яскраво виявляється у сучасних споживачів. Вони ведуть швидкий, технологічний спосіб життя. З настанням пандемії COVID-19 та пов'язаних з нею обмежень на пересування стає все важче зробити перерву та насолодитися зміною обстановки. Оскільки багато хто усвідомлює, що подорожі без крайньої необхідності категорично заборонені, споживачі шукають способи втекти від рутини за допомогою своєї уяви.

  - цифрові дизайни інтер'єрів. Онлайн-інтер'єри Reisinger Studio химерні та привабливі.
  - Архітектурні концепції мрії. Пітер Тарка використовує пастельні кольори, геометрію та сюрреалізм.
  - Цифрові будинки моди. The Fabricant вивчає перетин моди та технологій.
  - модні віртуальні острови. Бренд NET-A-PORTER створив свій власний острів в Animal Crossing - New Horizons.

P/S: Пропонуємо переглянути відео тренінг як побудувати відділ з продажу, також, відео про Бізнес-центр Національний, детальніше.
Пропонуємо також статті - Зміни до земельного законодавства під час воєнного стану та питання контролю, а також, Ключові зміни в земельних відносинах під час воєнного стану в Україні.