По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як досягти фінансового успіху?

Всі історії успіху по-своєму унікальні і водночас схожі одна на одну. Настільки схожі, що цілком можна виділити основні правила, дотримуючись яких будь-яка людина здатна досягти успіху та багатства.

Не менш важливим компонентом успіху у сучасному світі є фінансове благополуччя. Подбайте про те, щоб зберігати та примножувати свій капітал, працюйте над збільшенням кількості джерел доходу. Головні звички, пов'язані з фінансовим благополуччям, можна звести до наступних:
- Ведіть облік доходів та витрат. Можна використовувати спеціальний софт або просто записувати все до таблиці на папері.
- Позбудьтеся кредитів і боргів. Непогашені заборгованості загрожують не лише відсотковими нарахуваннями, а й моральним тиском.
- Живіть за коштами. Якщо прибутки збільшилися, не обов'язково жити «на широку ногу». Витрачайте гроші раціонально.
- Уникайте зайвих витрат. Якщо ви не впевнені, чи потрібно робити дорогу покупку, відповідь однозначна - не потрібно!
- Збільшуйте свої прибутки. Щодня робіть щось, що дозволить у перспективі досягти збільшення доходу.
- Шукайте додаткові джерела прибутку. Почитавши інтерв'ю успішних знаменитостей, ви виявите, що більшість із них дійшли успіху, створивши кілька альтернативних джерел доходу.
  - Не давайте в борг. Порушити це правило можна лише тоді, коли в житті близької людини виникли важкі обставини. Але давайте гроші взагалі не обумовлюючи терміни та умови повернення, адже такої можливості у нього може не бути дуже довго.
- Змінюйте звички. Багато звичок непомітно тягнуть гроші. Наприклад, післяобідня чашка кави здається дрібницею тратою, але відмовившись від неї, можна заощадити пару тисяч на місяць.
- Не заздріть – беріть приклад. Заздривши чужій удачі, ви тільки гаєте час. Найкраще подумайте, чи можете зробити щось подібне.
– Рухайтеся до мети планомірно. Нетерплячість – одна з головних проблем, що заважають нам досягти успіху в житті. Будьте терплячі та працюйте, не чекаючи миттєвого результату.
- Завжди відкладайте. Ви, напевно, неодноразово чули пораду відкладати 10% доходу. Це велика істина, яку не можна ігнорувати, навіть якщо дохід зовсім маленький. Відчуття того, що «щось десь збирається», створює потужний стимул для роботи.
- Підвищуйте фінансову грамотність. Навіть якщо ви не економіст за освітою чи професією, знання основ економіки зайвим не буде. Шукайте та вивчайте літературу, присвячену як особистим фінансам, так і світовим.


Як досягти успіхів у житті?
Здоров'я – фундамент успіху.
Фізичне та психічне здоров'я – важливий фактор, що допомагає досягти успіху в житті. Слідкуйте, щоб ваш організм був здоровий, а розум - чистий від зайвих переживань, і ваші справи будуть набагато кращими. У гонитві за досягненнями у бізнесі не забувайте приділяти час збереженню та покращенню здоров'я. Насамперед подбайте про такі фактори як:

  - Сон та відпочинок. Завжди висипайтеся, спіть щонайменше 7 годин на день.
  - Правильне харчування. Приймати їжу слід 3 рази на день, вживаючи корисні та здорові продукти.
  – Спорт. Фізична активність має бути щодня. Це може бути пробіжка або годинна прогулянка вечірнім містом.
  - Відмова від шкідливих звичок. Куріння та алкоголь займають перші дві позиції у списку факторів, що погіршують здоров'я та скорочують життя людей у всьому світі.

Якщо ви знаєте, що певні дії, звички чи продукти покращують ваше самопочуття – користуйтеся цим. Чим краще ви почуваєтеся, тим з більшою продуктивністю зможете працювати.

P/S: Також пропонуємо такі статті - Як досягти успіху в житті? Як стати успішною людиною? І - Що таке спортивний трекінг? А також супер стаття від партнера - Що таке KPI і що робить KPI? А також нові методи мотивації, нові можливості.