По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Комплектуючі для монтажу натяжних стель

Монтаж конструкції для натяжних стель: види та їх особливості. На сьогоднішній день існує велика різноманітність видів конструкцій, що володіють характерними якостями та властивостями.

Види натяжних стель:

• Класична натяжна стеля одноплощинної конфігурації. Ця конструкція являє собою рівну поверхню. Ідеальна плоска форма дозволяє монтувати конструкцію як на горизонтальну стелю, так і на стелю, розташовану під кутом. Натяжні стелі з такою особливістю відмінно приховують недоліки стелі, такі як тріщини та нерівності.

• Багаторівнева натяжна конструкція. Рівні стелі передбачають створення фігурних композицій, різноманітні монтажні рішення. Дизайнери можуть сміливо працювати з різними фактурами полотен, граючи в гармонійному або контрастному поєднанні. Інтер'єр можна візуально розділити на функціональні зони. Гра з фактурами та кольором дозволяє створювати неймовірні композиції, здатні візуально обіграти простір.

• Аркова натяжна конструкція. Таку стелю можна зробити як в окремій частині кімнати, так і по всій її площі. Можливість варіювання стелі дозволяє вибрати радіус окружності арки та рівень її підйому.

Технологія монтажу натяжної стелі та комплектуючі для монтажу натяжних стель. Системи кріплення до стелі відрізняються за способами, власне, їх кріплення. Кожна технологія має свої нюанси, переваги та недоліки, а також виконує різні завдання. Існує кілька основних видів популярних систем кріплення.

Технології кріплення конструкцій для натяжних стель:

• Гарпун. Система такої установки хороша для монтажу складних конструкцій в приміщеннях складної форми. Техніка монтажу не вимагає особливого професіоналізму, але коштує дорого. Обов’язковою умовою є точність вимірів приміщення – від цього залежить успіх всієї установки. Розміри натяжної стелі розраховуються спеціальною програмою з високою точністю.

• Штапулярний. Усередині профілю штапик, який міцно притискає лезо. Основний принцип цієї технології полягає в тому, що чим більше натягнута стеля, тим міцніше він тримається в профілі. Спосіб такої системи недорогий, але вимагає високої кваліфікації монтажника.

• Клин. Всередину багета вставляється клин, який утримує полотно на максимальному натягу. Техніка є імпортною розробкою, що позначається на її дорожнечі. Всупереч цьому, така система користується великою популярністю. Часто використовується в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.