По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Послуги утеплення фасадів

Послуги утеплення фасадів наразі стали доволі популярними бо кожен відповідальний власник оселі намагається покращити стан квартири та зберегти тепло всередині, а тим самим зменшити рахунки за комунальні послуги. Багато хто може подумати як утеплення фасадів може вплинути на рахунки? Тому ми хочемо прояснити ці питання і переконати, о утеплення фасадів дійсно варта уваги процедура.

Утеплення фасадів збільшує температуру всередині приміщення на 5-7 градусів, а отже для власників тих квартир, де є регулювання подачі тепла з батарей, це видима перевага, оскільки тепло буде подаватись у меншій кількості тим самим зменшуючи суми в платіжках за квартиру.

Для тих, у кого таких регуляторів нема, теж є переваги, утеплення зменшує ризик затікань, появи плісняви, грибку, таким чином не маючи таких проблем, не треба буде витрачати кошти на новий ремонт та усунення наслідків мокрих стін. Та і загалом перебування у квартирі буде більш комфортним та безпечним.

Але звичайно є багато невдалих прикладів утеплення, де власники квартир, бажаючи зробити своє житло комфортним натрапили на недобросовісних підрядників, які зробили процедуру утеплення неправильно і весь процес довелось перероблювати та платити подвійну ціну.

Тому ми радимо серйозно підійти до вибору підрядника та обрати дійсно порядних та з гарною репутацією.

Для таких компаній як Ваш Фасад (https://vashfasad.com.ua) завжди працювало сарафанне радіо, оскільки більшість їх замовлень виконуються за рекомендацією від сусідів, а це вже говорить про якісне виконання та добросовісність підрядників. Компанія має безліч чудових відгуків, та прикладів робіт, тому для тих хто вагається можна зайти на сайт компанії та переглянути роботи у вашому місті. Робіт було виконано так багато, що зателефонувавши у компанію та вказавши адресу, спеціалісти компанії покажуть свої роботи у сусідніх будинках.

Це дуже важливо, оскільки послуги утеплення недешеві і люди бояться вкладати такі кошти у невідоме, тому компанія працює без передплат. Вам необхідно лише замовити послугу, дочекатись завершення процесу оцінити роботу і лише тоді зробити оплату. Встигніть замовити утеплення та насолоджуйтесь комфортом вдома.