По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як вибрати хорошу СТО у Києві?


Вибір хорошої СТО в Києві може бути непростим, але дотримуючись кількох рекомендацій, ви зможете знайти надійне місце для ремонту вашого автомобіля:

1. Відгуки клієнтів. Спробуйте знайти відгуки про СТО в інтернеті, щоб дізнатися, що говорять інші автовласники щодо якості послуг.

2. Репутація СТО. Деякі СТО мають гарну репутацію завдяки своєму досвіду та професіоналізму.

3. Перевірте сертифікацію. Переконайтеся, що СТО має всі необхідні ліцензії та сертифікати на ремонт автомобілів.

4. Професійні навички механіків. Дізнайтеся, чи мають механіки на СТО відповідну кваліфікацію та досвід роботи.

5. Зручне розташування. Виберіть СТО, яка знаходиться неподалік вашого місця проживання або роботи, щоб вам було зручно добиратися до неї.

6. Ціни. Порівняйте ціни на послуги в кількох СТО, щоб вибрати найбільш вигідну пропозицію.

7. Гарантія на послуги. Переконайтеся, що СТО надає гарантію на свої послуги, щоб ви були захищені у разі будь-яких проблем.

Як часто потрібно проходити ТО автомобіля у Києві?

Згідно з українським законодавством, легковий автомобіль має проходити технічний огляд раз на 2 роки. Однак, якщо автомобіль новий, то перше ТО має бути проведене через 1 рік після реєстрації у ДАІ. Також, якщо власник автомобіля помітив будь-які проблеми з машиною, він може звернутися на ТО у будь-який час для діагностики та ремонту.

Які бувають види ТО автомобіля у Києві?

У Києві, як і в будь-якому іншому місті, існують різні види технічного обслуговування (ТО) автомобілів:

1. Техобслуговування I – проводиться через кожні 10 тисяч км пробігу або щорічно (залежно від того, що настане раніше). Включає заміну масла і фільтрів, перевірку гальмівної системи та ін.

2. Техобслуговування II – проводиться через кожні 20-30 тисяч км пробігу. Включає більш ретельну перевірку всіх систем автомобіля і заміну деяких витратних матеріалів.

3. Технічне обслуговування перед сезоном – проводиться перед початком зими чи літа. Включає перевірку системи охолодження і опалення, заміну гальмівної рідини, перевірку шин та ін.

4. Технічне обслуговування після ДТП – проводиться після автомобільної аварії. Включає в себе діагностику та ремонт усіх пошкоджених систем автомобіля.

5. Експрес-ТО - проводиться у разі необхідності швидкого діагностування проблеми, що виникла.

Залежно від марки та моделі автомобіля, а також умов експлуатації можуть бути й інші види ТО.
Особисто мені сподобалося Iron Service СТО у Києві там виконують діагностику, ТО та ремонт двигуна, ходової, гальм, трансмісії, електрики, запалювання, паливної системи, кондиціонера тощо. якісно та не дорого.