По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Елегантність води: як підлогові кулери стають акцентом інтер’єру

Підлогові кулери — це сучасні пристрої, які встановлюють в офісах, торговельних центрах, великих будинках для регулярної подачі чистої питної води. Їхнім прообразом є питний фонтанчик. У 50-х роках з’явилися перші моделі з можливістю охолодження, і популярність приладів стрімко зросла. Сьогодні кулер для води підлоговий може мати безліч функцій і бути головним акцентом інтер’єру.

InApb8LnI9DYdjCNVsANZ9ryulHW0thw6vXcodO6.png

Особливості дизайну підлогових кулерів

Кулер підлоговий має стильний вигляд. Зовні він нагадує ультрасучасну шафу чи великий холодильник. Бренди використовують багато нововведень, щоб кулери були привабливими. Найпопулярнішими дизайнерськими рішеннями є такі:

  • яскраве неонове підсвічування;

  • широка палітра кольорів — чорний, білий, сріблястий, шампань, блакитний, рожевий, червоний тощо;

  • стильні кольорові індикатори;

  • оригінальні форми — від лаконічних прямокутних до незвичайних футуристичних.

Можна також купити дитячий кулер для води, який сподобається малюкам, і вони з радістю зможуть ним користуватися. У Кулерова Funky Company представлено широкий асортимент товарів. Ви зможете підібрати модель, яка гармоніюватиме з будь-яким інтер’єром.

Функціональні особливості підлогових кулерів

Підлогові кулери для води можуть бути як із верхнім завантаженням бутлів, так і з нижнім. Це дуже зручно для жінок та літніх людей. Окрім дозованої подачі води, такі кулери можуть мати додаткові функції: охолодження, нагрівання, озонування, фільтрацію, газацію, льодогенератор, декілька режимів подачі води, регулювання температури рідини, захист від дітей, поїлку для тварин.

У деяких моделях підлогових кулерів також може бути вбудована шафа для харчових продуктів та посуду чи холодильна камера.

Переваги кулерів

Підлогові кулери для води мають багато плюсів, тому ці пристрої вирізняються підвищеним попитом:

  • економічні — споживають небагато енергії;

  • прості та зручні у використанні;

  • можуть забезпечити великою кількістю чистої питної води;

  • не потребують додаткових меблів для монтажу;

  • можуть замінити електрочайник.

WetKuiydGV9bMcGFkX4V3KYv8GFhDq4LsERdXjCN.png

В інтернет-магазині Кулерова Funky Company можна придбати підлогові кулери від надійних виробників: ABC, Cooper & Hunter, HotFrost та ін. Зручні фільтри допомагають звузити коло пошуку та залишити в каталозі лише ті моделі, які підходять вам за параметрами. Замовити кулер можна в будь-який куточок України з доставкою однією із транспортних компаній.