По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як отримати право власності на землю?

З початку 2013 року, кожен бажаючий може перевірити право власності на земельні ділянки в Україні. Відкритий доступ до публічної кадастрової карти дозволив підвищити прозорість даних про характеристиках земельних ділянок.
 
Так, маючи доступ до мережі Інтернет, не дивлячись на своє місцезнаходження, будь можете дізнатися вірні відомості про місцезнаходження, площа, кадастровий номер, цільове призначення, конфігурацію земельних ділянок. Для цього Вам потрібно скористатися наступним посиланням. Детальна інструкція по використанню даного ресурсу наведена на сайті «Земельного союзу України» в рубриці «Дорожні карти (покрокові схеми)».
 
Якщо використання Публічної кадастрової карти не підтвердило Ваше право власності на землю або має деякі недоліки (ділянка або її кадастровий номер не знайдено, форма не відповідає дійсності, місце знаходження помилкове, неправильно вказано цільове призначення або межі ділянки перетинаються з сусідніми і ін.) Рекомендуємо скористатися функцією «Зворотній зв'язок». Для цього потрібно заповнити дані про себе і вказати на помилку. У разі якщо проблема не є технічною і не може зважитися через Інтернет (
присвоєння кадастрового номера різних земельних ділянку, виявлення двох і більше власників однієї земельної ділянки та ін.). потрібно буде звертатися в суд.
 Пропонуємо,
бізнес тренінги Київ, а також семінари в Харькові.
Вільний доступ до Публічної кадастрової карти дозволив власникам переконатися в своєму праві власності на земельні ділянки. Оприлюднення даних земельного кадастру викликало багато протиріч і суперечок. Швидке рішення даної проблеми допоможе Вам зберегти свої нерви і кошти в майбутньому. Оформлення права власності на землю та усунення непорозумінь в судовому порядку або за допомогою функції «Зворотній зв'язок» допоможе уберегти Вас від шахраїв і різних «чорних схем».