По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Уряд спростив затвердження типів сільськогосподарської техніки та її складових

Кабінет Міністрів уніс зміни до Технічного регламенту затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2011 № 1367.

Цим документом Мінагрополітики надано можливість уповноважувати органи з оцінки відповідності будь-якої форми власності здійснювати діяльність із затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів та їх компонентів.

Також встановлюється необхідність дотримання посилених вимог до сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів у частині обсягів викидів забруднювальних речовин з 1 січня 2024 року (раніше було з 1 січня 2023 року).

Крім того, на час дії воєнного стану та протягом 180 календарних днів після його припинення при затвердженні типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів можна не застосовувати вимоги щодо обсягу викидів забруднювальних речовин.

Реалізація зазначеного рішення дозволить розширити перелік суб'єктів господарювання, що здійснюють процедуру затвердження типу сільськогосподарських і лісогосподарських транспортних засобів, що у цілому сприятиме спрощенню та прискоренню процедури введення їх в експлуатацію.

За матеріалами КМУ.

P/S: Також пропонуємо корисні статті, для Вас і вашої компанії:
Пропонуємо відео тренінг Управління запасами товарів та готової продукції для вашій компанії.
Цікавий відео тренінг транспортна логістика, у вашій компанії.
А також, відео тренінг Економічна безпека Закупівля та Склад, проводить Ярослав Степченков, бізнес експерт.