По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Окупанти вивозять українське зерно до Керчі після атаки на порт Феодосії

Велику колону вантажівок-зерновозів зафіксовано на феодосійській об'їзній дорозі в окупованому Криму після атаки на порт Феодосії.

Вантажівки прямують до Керчі, повідомляє "Крим.Реалії".

Зазначається, що через Феодосійський морський порт росія відвантажувала партії зерна, зокрема балкери під іноземними прапорами. Зерно привозили із окупованих українських територій.

російська влада публічно підтверджувала, що вивозити українське зерно з окупованих територій на аннексований Кримський півострів. Російський голова Криму Сергій Аксьонов визнавав, що Росія продає українське зерно. Однак пізніше він заявив, що у кримських портах не завантажують зерно для прямих постачань за кордон.

У ніч проти 26 грудня командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук повідомляв, що внаслідок військової операції у порту Феодосії знищено великий десантний корабель «Новочеркаськ» зі складу флоту Росії.
Читайте також, статті від парнерів - як керувати командою, якщо ти жінка? А також, про - як правильно вибрати кальян? Звісно якщо кальяни вам потрібні.

                                                                Окупанти надали $1,5 млн збитків садовому господарству на Харківщині

Співробітники «Харківської фруктової компанії» відновлюють унікальний яблуневий садок, який мало не знищили російські оккупанти.

За його словами, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну садочок площею 60 га, розташований у селі Коробочкине (Чугуївський район), опинився в зоні бойових дій. Підприємство вимушено припинило свою роботу — доглядати плодові дерева було неможливо з перших днів агресії. На територію кілька разів заїжджали російські військові. Вони розгромили високотехнологічне фруктове сховище. Під час чергового обстрілу у помешканні стався пожежа. Крім того, постраждала техніка компанії.

"За два роки садок практично перестав плодоносити, частина яблунь виявилася пошкодженою, їх необхідно замінити на нові дерева. Сума збитків, нанесених оккупантами, склала майже $1,5 млн", - розповів голова компанії.

Нині працівники поступово упорядковують сад, відновлено приблизно 20% площі. Але для повного відновлення виробництва потрібно щонайменше ще 2 роки.

P/S: Читайте також - Єврокомісія підвищила оцінки пропозиції та попиту олійних у ЄС, а також Найефективніші для агроекспортерів пункти пропуску на кордоні, і дізнайтесь  - як вирішити земельні спори у судовому порядку, поради юристів.