По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як скласти позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування житлом

Але є і випадки, коли постраждати може продавець. Наприклад, популярна схема заниження в офіційному договорі суми продажу квартири і частковий розрахунок готівкою.

Однак якщо покупець після укладення договору передасть продавцеві тільки офіційно показану частина грошей, доведеться задовольнятися тільки ними. Нічого більше примусово стягнути продавець вже не зможе.

Якщо ж станеться повний розрахунок, а через деякий час покупець захоче визнати угоду недійсною, продавець також зможе повернути тільки офіційно сплачену суму грошей. Тому від таких схем я рекомендую утриматися.

Ще гірше для продавця, коли попередній договір був оформлений у вигляді договору позики (варіантом якого може бути та ж боргова розписка). Якщо покупець передумає купувати нерухомість, продавець буде не тільки зобов'язаний повернути йому завдаток, але також і відсотки, інфляційні витрати, а іноді і виплатити інші види компенсацій.
Наша компанія, пропонуємо онлайн тренінги з логістики в Україні, а також онлайн тренінг транспортна логістика, від тренінгової компанії nbc.ua


Мораль: якщо Ви самі не володієте професійними знаннями в області торгівлі нерухомістю, до укладення угоди зверніться до грамотного адвоката або нотаріуса, якому Ви довіряєте, і який допоможе Вам перевірити «юридичну чистоту» обраного об'єкта і скласти надійно захищає Вас договір купівлі-продажу нерухомості. Або проаналізувати і доповнити в Ваших інтересах договір, складений іншою стороною, або нотаріусом. І вже у всякому разі - попередити Вас про можливі ризики і наслідки і відрадити укладати свідомо незаконну оборудку. Як у випадку з нерухомістю, так і при інших «значних» угодах рекомендую не шкодувати грошей на професійні юридичні послуги. Сплативши консультацію, Ви не втратите всі гроші, сплачені за офіс або квартиру.

P/S: для вас буде корисно знати, про як оформити пай: що робити з окупованою землею, та  - як розраховується орендна плата за землю? По темі, як під час війни взяти в оренду землю сільгосппризначення? А також, як розрахувати орендну плату за пай? І звіснож, як вирішити земельні спори у судовому порядку в Україні. Також, ви знаєте про Договір купівлі-продажу нерухомості як себе захистити?