По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Єврокомісія підвищила оцінки пропозиції та попиту олійних у ЄС

Європейська комісія провела підвищувальні коригування пропозиції та попиту основних олійних культур у країнах ЄС у 2023/24 МР, зокрема сої та соняшнику.

Зокрема, було підвищено оцінку виробництва сої на 100 тис. тонн до озвученого у листопаді показника – до 2,8 млн тонн (+0,4 млн тонн на рік), а також підвищено на аналогічний обсяг прогноз внутрішнього споживання олійної – до 16, 5 (+1) млн тонн.

Оцінка виробництва насіння соняшнику в країнах ЄС підвищилася на 199 тис. тонн, до 11,3 млн. тонн (+0,8 млн. на рік), а очікуваний обсяг їх споживання збільшився також на 199 тис. тонн, до 11,3 (-0 2) млн тонн.

Також дізнайтесь про відео тренінг з продажу в2в, а також, онлайн корпоративний тренінг з логістики в Україні.

Делегати із 24 країн вже є учасниками Fat-and-Oil Industry

Міжнародна олійножирова конференція «Fat-and-Oil Industry-2024», яка відбудеться 20 жовтня у Варшаві (Польща), продовжує реєстрацію учасників.

На сьогоднішній день свою готовність приєднатися до обговорення ключових тем олійної галузі та перспектив її розвитку висловили понад 70 компаній-представників бізнесу із 23 країн світу.

     Хто серед делегатів?
Виробники олійних культур, ТОП-менеджмент ОЕЗів та світових трейдерських компаній, постачальники обладнання та технологій, насіння та ЗЗР, постачальники логістичних, транспортних та юридичних послуг, керівники галузевих об'єднань та асоціацій України та Європи.

Зазначимо, що конференцію відвідає делегація керівників казахських олійних заводів на чолі з головою правління Національної Асоціації переробників олійних культур Казахстану (NOPA).

Ексклюзивна інформація про перспективи олійного сектора у новому сезоні, а також найбільш актуальні та гострі питання світової торгівлі олійними та продуктами переробки будуть розглянуті у рамках трьох ключових сесій:
 
1. Олійний ринок ЄС та Причорномор'я: виклики та перспективи – 2024
2. Ресурсне забезпечення олійного ринку
3. ГЛОБАЛЬНИЙ РИНОК: ТРЕНДИ ТА ЇХ ВПЛИВ. ПЕРЕРОЗПОДІЛ ТОРГОВИХ ПОТОКІВ
P/S: статті з нашого порталу - 8282 таксі у Києві, та в інших містах України, і як розрахувати площу будинку, правильно?