По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як набути душевного спокою?

Гармонія із самим собою і душевна рівновага — запорука щасливого, здорового та безтурботного життя. Стреси, невдачі, накопичений негатив негативно впливають на здоров'я та психіку людини, що суттєво позначається на якості життя. Саме тому дуже важливо набути душевного спокою. Зробити це можна по-різному: відвідуючи тренінги, застосовуючи езотеричні обряди, читаючи заспокійливу молитву «Спіридону Триміфунтському», спілкуючись з друзями. Однак найбільш дієвими та ефективними найчастіше виявляються спеціальні прийоми, які радить більшість психологів.

Даємо бій негативним думкам
Основний призвідник занепокоєння - негативні думки. Чим більше ми думаємо про погане, тим більше переживаємо. Навіть роздуми про спроби позбавитися будь-яких проблем здатні спровокувати розвиток нервозності. У подібних думках дуже легко втратити орієнтири у житті та власне «я».
 
Звичайно, без міркувань про те, як бути далі і вибратися зі складної ситуації, неможливо вирішити проблеми. Однак і в цьому випадку необхідно знати певний захід, інакше можна довести себе до нервового зриву.

  Кожним думкам у житті має бути відведене місце, але перевагу завжди слід віддавати позитиву. У будь-якому випадку намагайтеся шукати хороше у всьому. Як темний «інь», наші думки також повинні містити крапельку білого «янь».

Психологи радять боротися з негативними думками, тим більше якщо вони не пов'язані з важливою справою. Наповнюйте розум позитивними роздумами, хвалите себе подумки, налаштовуйте на добре і жити стане легше.

Якщо у вас є ще хвилинка, то дізнайтесь як заробити гроши онлайн, та пропонуємо вам проглянути онлайн корпоративні тренінги з продаж, що проводить Ольга Граділь для вас.

Геть переживання - вперед до дій
Переживання не несуть жодної користі, лише шкодять. Некорисні багатогодинні драми та відчуття безвиході лише провокує поява нового негативу. Натомість перейдіть у наступ.
 
Є проблема? Знайдіть шляхи вирішення та викореніть її. У випадку, якщо ви маєте тонку душевну організацію, надміру вразливі та чутливі, намагайтеся уникати того, що провокує негативні емоції.
 
У сучасному світі розвинених технологій та з цілодобовим доступом до інтернету складно уникати негативних вражень. У такому разі завжди можна зайнятися чимось корисним і для себе, і для оточуючих. Турбота про ближніх, волонтерство, допомогу притулкам для тварин не лише заспокоять, а й посилять почуття власної значущості.

Позбавляємося непомірного вантажу
Важлива порада від психологів: не варто брати на себе те, що винести не в змозі. Надмірна ноша, надмірна відповідальність, безліч турбот і справ здатні вибити з колії будь-кого і порушити душевний спокій.

  Вибирайте заняття собі по плечу, не намагайтеся виконувати більше, ніж дозволяє моральний та фізичний стан. Перевтома не лише порушує душевну рівновагу, а й негативно впливає на здоров'я.
 Будьте розважливі і реально оцінюйте власні сили, інакше спокою в житті не бачити.

 
Медитації та здорові звички, як метод очищення

У здоровому тілі здоровий дух! А здоровий дух — це душевний спокій та умиротворення, задоволеність власним життям та радість дрібницям. Правильне харчування, дотримання принципів здорового способу життя безперечно в цьому допоможе. Однак найкращим способом набути душевної рівноваги є медитація.
 
Медитація і йога чудово допомагають розслабитися, позбутися негативу, що накопичився, і знайти себе. Шляхом медитування можна викорінити небажані думки, відпустити розум і відкрити місце новим, яскравим і радісним подіям, які не забаряться.

 Забудьте про суєту, але при цьому намагайтеся нікуди не спізнюватися. Медитації у цьому стануть ідеальним помічником. Придбайте здорові звички, правильно харчуйтеся, займайтеся гімнастикою вранці, задумайтеся про власне здоров'я.
 
Наповнюємо життя яскравими фарбами
Приємне проведення часу - ідеальний спосіб впоратися з негативними емоціями і набути душевного спокою. Дуже важливо займатися тим, що викликає виключно позитивні почуття, причому це стосується не лише хобі та занять у вільний час, а й роботи.

Змусити життя заграти новими яскравими фарбами допоможуть різні захоплення:
- читання мотивуючих, життєстверджуючих книг та класичної літератури;
- заняття фізичними вправами, танцями або екстремальними видами спорту, що сприяють виробленню гормону щастя;
- знаходження нових хобі, чи то малювання, співу, ліплення, шиття або в'язання;
- зустрічі зі старими друзями та нові знайомства, пошук кіл за інтересами;
- Придбання домашньої тварини, про яку давно мріялося;
- відвідування незвичайних та чарівних місць, подорожі;
- Купівля речей, які давно відкладалися. Тут важливо врахувати, що найкраще придбати те, від чого відмовлялися тільки через непрактичність. Головне — воно має бути бажаним.
 
Такі варіанти допоможуть відчути себе щасливим та живим. А щаслива людина, як правило, не страждає від душевних переживань. Часу, постійно зайнятого чимось новим і цікавим, просто не вистачатиме на негативні почуття, тривоги та тугу.

P/S: Також, пропонуємо інші цікаві статті:
А також пропонуэмо, Як залучити інвесторів, швидко? І звісно цыкава порада, Як набути душевного спокою, надыэмось це згодиться в бізнесі.