По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Як вибрати садовий культиватор

Садові культиватори автоматизують рутину, позбавляють людину важкої, монотонної і шкідливої ??для спини роботи. Виробники пропонують сотні моделей, що істотно відрізняються один від одного можливостями та технічними характеристиками. У цьому гайді розберемося, які класи культиваторів бувають і, як вибрати найкращу модель для свого саду.

Тип двигуна.
Електричні моделі легші на 5–7 кг і спритніші за своїх бензинових побратимів, їм не потрібно паливо та масло для змащення двигуна, їх легко підготувати до початку роботи. Вони відносно тихі, не так сильно вібрують і менше підстрибують під час руху. Основний недолік: провід, який обмежує свободу руху, плутається і чіпляється, може бути коротким.

З електричними культиваторами легко впораються жінки та люди похилого віку. Такі моделі зручно використати на невеликих ділянках до 3 соток. Обробити 6-10 соток можна агрегатом середньої тяжкості, знадобиться велика котушка електричного дроту на 40-50 метрів і вміння не заплутуватися у дротах.

Бензинові культиватори вимагають більше уваги перед запуском необхідно перевірити рівень масла, залити бензин. У процесі запуску потрібно виконати певну послідовність дій та настроїти апарат відповідно до інструкції.

У багатьох середніх і важких культиваторах ручка для запуску двигуна туга і вимагає серйозних фізичних зусиль. Можна придбати модель із електростартером (електричний запуск). Перед початком роботи обов'язково потрібно налаштувати інтенсивність подачі палива та плавність ходу ручки газу.
Після завершення робіт перед відправкою агрегату на тривале зберігання необхідно змастити тонким шаром масла всі механічні частини.
 Пропонуємо цікавы статті - Що робити, якщо звільнили з роботи? Також, Як зберігати рівновагу в кризу? І звісно, Сучасна тактика лікування цукрового діабету.

Характеристики
- Потужність - від цього параметра залежить продуктивність, можливість обробки різних типів ґрунтів та ціна. Діапазон від 1 до 11 кінських сил або від 750 до 8500 Вт.
- Блокування диференціалу – полегшує розворот важкого культиватора на місці. Якщо такої функції немає, для вузьких грядок краще брати модель із мінімальною шириною.
- Ширина обробки – смуга землі, що обробляється за прохід, варіюється від 330 до 1420 міліметрів.
- Регулятор ширини оранки - корисна функція, у деяких моделях фрезу можна змінити без гайкового ключа, в інших необхідно розбирати всю фрезу.
- Кількість швидкостей - максимум 4 вперед та 2 тому. Найпростіші моделі рухають лише вперед чи вперед та назад. Перемикач швидкостей дозволяє знизити оберти і зробити прополку, підгортання, оранку.
 - Реверс – корисна функція, особливо для моделей, які важко розгортати.
 - Глибина обробки – варто подумати, як глибоко необхідно прорізати землю. Більшість моделей глибина оранки 10–30 сантиметрів.

Більшість параметрів важлива тільки для середніх та великих ділянок зі складним ґрунтом. Не варто купувати потужний і важкий культиватор для ділянки площею до 6 соток, легко один раз зорати трактом і потім перекопувати за допомогою легкої моделі. Якщо немає можливості використовувати важку сільськогосподарську техніку або планується оснастити агрегат обладнанням для прополювання, оранки та підгортання, придивіться до середньогабаритних культиваторів з перемикачем швидкостей.

P/S: Також, пропонуємо інші цікаві статті:
А також пропонуэмо, Як залучити інвесторів, швидко? І звісно цыкава порада, Як набути душевного спокою, надыэмось це згодиться в бізнесі.