По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Аукціони нерухомості зможуть активізувати ринок комерційної нерухомості України

Придбання перспективної нерухомості за вигідною ціною можливе не лише звичайним способом із ринку. Є зараз цікава можливість взяти участь у продажах системи Прозорро, де реалізується нерухомість на торгах за допомогою електронних онлайн аукціонів. Особливо це стосується програми "Мала приватизація", де продаються різні об'єкти, які раніше були у власності держави.

"Комерційна нерухомість - це найбільш непрозорий ринок з найбільш високою ціновою невизначеністю, його обсяг уже можна порівняти з ринком житлової нерухомості, водночас професійно представлених до продажу, і коректно оцінених об'єктів нерухомості практично немає", - зазначив Михайло Колосенко.

Аналітики стверджують, що застій на ринку комерційної нерухомості, крім об'єктивних економічних причин, пов'язаний із відсутністю балансу цін: власники об'єктів нерухомості та потенційні покупці не сходяться в очікуваних цінових діапазонах.

Вирішенням цієї проблеми може стати відкритий аукціон, який може надати найпрозоріші механізми продажу, дозволить визначити попит на комерційну нерухомість, а також ідентифікувати реальну ринкову вартість.

Також Михайло Артюхов заявляє: "Ми вже не перший рік проводимо аукціони та редукціони (на пониження) нерухомості згідно з правилами та стандартами міжнародних торгів, проте ці торги стосувалися лише житлової нерухомості. У свій час ми проводили аукціони з високою періодичністю і, таким чином, провокували збільшення попиту На сьогоднішній день на ринку житлової нерухомості такої необхідності не існує, на даному етапі можна констатувати, що настав час для проведення аукціонів комерційної нерухомості База лотів офісних площ у різних містах України дасть можливість скласти картину попиту та визначити ринкову ціну не тільки в Києві та інших регіонах України".

P/S: Пропонуємо статті наших коллег:
 Корисна порада - Ефективна дисципліна для малюків. І не тільки мамам.
 І Що може ускладнити грудне вигодовування?
Також поради нашого сайту
*** Комерційна нерухомість України. Чи є передумови для інвестицій цього року?
***  Останні зміни законодавства України у сфері будівництва, і не тільки.