По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

В Україні діють понад 500 майданчиків для вивчення української мови

В Україні діють вже понад 500 безкоштовних курсів з вивчення української мови. Про це заявив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, передає пресслужба омбудсмена.

"На території України вже діють понад 500 безкоштовних курсів, розмовних клубів та онлайн-ресурсів, які допоможуть вивчити та вдосконалити мову. Долучитися до курсів з опановування мовою можна в бібліотеках, освітніх центрах, інститутах післядипломної педагогічної освіти", - розповів він
 
Також пропонуємо безкоштовно відео тренінги  https://www.youtube.com/c/NBCUA

Більшість майданчиків розташовані в Київській області (69) та Києві (27), Львівській (79), Закарпатській (60) та Дніпропетровській (37) областях.
 
Водночас найменшу кількість пропозицій із вивчення державної мови представлено в Харківській, Донецькій, Луганській, Херсонській областях.
 
"Окрім цього, на англомовній версії офіційного сайту уповноваженого створено окрему сторінку, де представлено корисну інформацію про навчальні ресурси та курси для іноземців, які вирішили вивчати українську мову. Загалом зібрано 17 локацій із платними та безоплатними можливостями вивчення мови", - додав Кремінь.

P/S: Також корисны статты поради - Як досягти фінансового успіху? Якщо втратили документи за кордоном: що робити і куди звертатися? А також - Як досягти успіху в житті? І обов'язково - Як ставити завдання співробітникам, правильно, щоб вони Вас правильно розуміли?