По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Доступні пропанові рампи від Cavagna

Придбання пропанових рамп сьогодні є основним запитом серед споживачів для забезпечення особистих та комерційних цілей. Конструкція дозволяє одночасно під’єднати до системи та використовувати декілька газових балонів. В результаті можливо одночасно запустити в роботу котел, плиту, камін, генератор і т.д. Правильний монтаж забезпечує безпечну, довгострокову експлуатацію. 

 

Пропанові рампи Cavanga призначені до жорсткого підключення від 2 до 4 балонів одночасно. Подача палива може бути як одночасна, так і контрольована споживачем. Безперебійність роботи мінімізує ризики обмерзання та відсутності функціонування товарів. Діапазон температур, підтримуваний рампою, складає від -20 до +45 градусів за Цельсієм. Запобіжник спрацьовує під дією 17,6 бар. 

 

Під'єднати газові балони до рампи можливо за допомогою кабелю гнучкого підведення. Безпосередньо перед монтуванням бажано ознайомитись та звірити кріплення, різьбу. Зазвичай, комплекти підключення необхідно купляти окремо від самих рамп. Газовий рукав, обжатий з обох сторін, продається в різному метражі в залежності від специфіки монтування та вимог покупців. Конструкція є абсолютно безпечною та відповідає основним правилам безпечної експлуатації комплектуючих до газових балонів. 

 

Конструкція пропанових рамп оснащується манометром та запобіжним клапаном. Захист від подачі високого тиску убезпечує використання балонів та мінімізує ризики травматизації споживачів. Клапан почне відкриватись та вивільнювати надлишковий тиск в системі через виділені вентиляційні отвори. 

 

Одночасне використання декількох балонів надає змогу не тільки ризики обмерзання балонів, а також відтермінувати терміни заправки. Не завжди є змога поповнити обсяги палива та швидко закрити питання побутових та комерційних потреб (наприклад, забезпечення роботи генераторів, обігрівачів та газових установок). Використання пропанових рамп спрощує використання балонів без втрат часу, фінансів через відтермінування заправлення. 

 

Сучасні комплектуючі до газових балонів відповідають європейським стандартам та нормам. Товари проходять сертифікацію та придатні до безпечної експлуатації. Умови гарантійного обслуговування, деталі купівлі та транспортування варто уточнювати у менеджерів. Клієнтам варто звернути увагу, що використання рампи із підключенням понад трьох балонів передбачає рівномірне їх використання. Доцільно замінювати не один балон з комплекту, а одночасно всі. Сайт - Safegas.com.ua

P/S: Також пропонуємо статі - що таке верифікація? Як ставити завдання співробітникам, а також, які документи необхідні для будівництва магазину, нові правила?