По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Металеві труби проти пластикових

Нові методи будівництва та розвиток матеріалів значно продовжують термін служби будівель, а також різних систем. Особливу увагу слід приділити трубам, адже вони виконують безліч різних задач і піддаються постійним експлуатаційним факторам. Найбільш розповсюдженими на ринку є пластикові та металеві труби. Останні ви з легкістю можете купити на сайті інтернет-магазину «Амбар» https://ambar.org.ua/, де знайдете великий каталог різних металевих виробів.

Основні відмінності металевих труб від пластикових

Метал і пластик – матеріали, що частіше за все використовуються у будівництві. Це пояснюється низькими витратами на їх придбання та експлуатаційними особливостями. Говорячи про ці два види труб, слід виділити декілька основних відмінностей:

  • ПВХ труби зазвичай встановлюються для холодної води, каналізації або річкових мереж. За високою температурою вони можуть легко деформуватися. З іншого боку, металеві конструкції, наприклад мідні, прекрасно витримують воду при дуже високих показниках. Їх застосування широко поширене в промисловій сфері, в будівництві та машинобудуванні;
  • на всіх трубах може утворитися наліт, який пошкоджує їх, його можна уникнути, використовуючи низку рідин, які запобігають цьому процесу;
  • пластик набагато стійкіший до корозії. Метал з часом може псуватися, в результаті чого виріб починає слабшати та втрачати свої властивості. Як наслідок, він втратить здатність протистояти тиску, який чинить вода під час транспортування, на додаток до зниження швидкості циркуляції та забруднення рідини залишками.

Що стосується вартості тієї чи іншої труби, то співвідношення ціна/якість кожної з них виправдане. При цьому ціни на пластикові та металеві труби не однакові, оскільки функції, які вони виконують, різні.

Окремо треба сказати про термін експлуатації. Метал більш стійкий до зовнішніх факторів, тому він з легкістю може витримувати механічні пошкодження, атмосферні явища та перепад температур. Крім того, вироби мають ширшу сферу використання. Говорячи за те, що саме обрати, важливо орієнтуватися на різні показники.

Типи металевих труб

Оскільки метал розповсюдженіший за пластик, треба з’ясувати, які види металевих труб існують. Перший вид – чорна сталь. Вона вогнестійка, має високу міцність на розрив, характеризується твердістю, однорідністю, має довгий термін зберігання. Сталь ідеально підходить для будь-якого типу використання та галузей промисловості, тому їй вдалося отримати велике визнання на ринку.

Оцинковане залізо. Труби, які проходять процес цинкування, досягають високої стійкості як до ударів, так і до стирання. Характеризується стійкістю до корозії та високого тиску, має підвищену механічну стійкість, фізичний бар’єр, електрохімічний захист і навіть самозатвердіння, а також не потребує обслуговування протягом періоду експлуатації.

Наступний популярний матеріал – нержавійка. Вона має надзвичайно високу стійкість до корозії, легко очищається та не містить забруднюючих мікрочастинок, придатна до переробки та довговічна. З’єднання труб виконуються за допомогою зварювання або стиснення деталей (пресування).

Крім цього, можна виділити оцинковану сталь, мідь, титан та інші матеріали. Отже, говорячи про порівняння пластикових і металевих труб, останні мають більше переваг та ширшу сферу використання. Хоча по вартості вони й дорожче, але їх властивості на вищому рівні.

P/S: Статті поради від фахівців - Як ставити завдання співробітникам, в період кризи? Як купити нерухомість на торгах? А також, і - Які документи необхідні для будівництва магазину? Це статті цйого сайту.