По всем вопросам обращаться
info@nbc.ua
(044) 233-46-69

Композитні газові балони - як обрати?

Композитні газові балони - як обрати?

Композитні газові балони широко використовуються в різних сферах економіки сьогодні та особливо популярні в легкій промисловості, медицині та побуті. Вміння обрати якісну продукцію із передбаченим сервісним обслуговуванням - ключова необхідність у 2023 році. Розглянемо детальніше, як обрати безпечні композитні системи, на що звернути особливу увагу та якими правилами стосовно експлуатації не варто нехтувати.

На що звернути увагу при виборі композитних балонів?   

Обираючи композитні газові балони з асортименту https://cylinder.org.ua, слід враховувати ключові чинники та функціональні особливості. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть обрати правильний балон в залежності від поставлених цілей та потреб:

 

  • тип газу - деякі композитні установки призначені для зберігання певних місткостей (таких як кисень, азот, вуглекислий газ, аргон і т.д.) зі специфічними вимогами щодо транспортування та зберігання;

  • об'єм повинен відповідати потребі клієнтів та законодавчим нормам. Якщо використовується балон для приватного будинку або легких робіт, то можна обрати менший об'єм, але якщо потрібно зберігати великі кількості газу, краще обрати більший балон;

  • тиск - ключовий фактор для вибору композитного балона. Порушення норм щодо експлуатації установки може призвести до вибуху балона та порушення його функціональних можливостей; 

  • матеріал - оболонка композитного балона може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як поліестер, вуглецеві волокна, кевлар і т.д. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, тому важливо вибрати балон з оболонкою, яка найбільш відповідає потребам споживача.

 

Перед придбанням газових балонів та комплектуючих важливо запросити у продавця підтвердження проходження виробів сертифікаційних випробувань та наявності гарантії. Установки без відповідної якості є небезпечними для експлуатації. 

Правила безпечного використання композитних балонів 

Полімерно-композитні балони є популярними для зберігання газів тиску, таких як кисень, аргон, азот та інші. Проте, вони також можуть бути небезпечними, якщо не використовуються правильно. Розглянемо загальні правила безпеки використання полімерно-композитних балонів:

 

  1. Не варто користуватись несправною системою із виявленими порушеннями герметизації, витоком газу тощо;

  2. Заборонено використовувати балони для газів, під котрі вони не адаптовані;

  3. Слід не допускати випадків порушення герметизації установок та прямого порушення цілісності;

  4. Не слід допускати до використання композитних балонів неповнолітніх дітей; 

  5. Зберігати газові установки необхідно в сухому місті із мінімальним впливом сонячного опромінення;

  6. При виявленні несправності газового устатковання варто негайно звернутись до спеціалізованих органів.

P/S: Статті поради від фахівців - Як ставити завдання співробітникам, в період кризи? Як купити нерухомість на торгах? А також, і - Які документи необхідні для будівництва магазину? Це статті цйого сайту.